קוגניפיי מסייעת לחברת נפט וגז מובילה לחסוך עלויות אבטחה בסך 1.2 מיליון דולר בשנה

החברה ממנפת את הפתרונות Situator ו-NiceVision לניטור מרחוק וניהול אבטחה עבור 25 אתרים

December 17, 2015

פארמוס, ניו ג’רזי – 17 בדצמבר 2015 – אחת החברות הגדולות בעולם במגזר הנפט והגז חסכה יותר ממיליון דולר בזכות פתרונות אבטחה של קוגניפיי (Qognify), לשעבר היחידה העסקית של האבטחה הפיזית בחטיבת האבטחה של נייס מערכות. הפתרונות המוטמעים מאפשרים לארגון לבצע ניטור מרחוק וניהול אבטחה עבור 25 אתרים. בשנה הראשונה של שימוש בפתרונות האבטחה של קוגניפיי החברה חסכה 1.2 מיליון דולר, והיא מצפה לחיסכון גדול אף יותר בשנת 2016.

החברה המדוברת, אשר הוציאה 8 מיליון דולר בשנה על אבטחה לפני יישום הפתרונות של קוגניפיי, משתמשת כיום ב-Situator ו-NiceVision של קוגניפיי לניטור מרחוק של אתרים, בהם אתרי אחסון ותשתיות, מתקני ייצור, מרכזי חינוך ומבנים מנהליים. העברת העבודה שבעבר בוצעה על-ידי מאבטחים שסיירו באתרים למרכז פעילות אבטחה עולמי (Global Security Operations Center או GSOC) אפשרה לחברה לקצץ את העלויות ב-15%. מערכת Situator מספקת חיבור ותיאום בין אמצעי בקרת גישה, תקשורת פנימית (אינטרקום), ניתוח נתונים, מצלמות וגם מערכות וחיישנים מסוגים אחרים. הדבר הוא מאפשר ל-GSOC לעקוב אחר המתרחש באתרים בזמן אמת, כך שהמפעילים יכולים לנהל את משימות האבטחה היומיומיות באופן יעיל יותר.

לצד חיסכון של 1.2 מיליון דולר, יישום הפתרונות של קוגניפיי הניב למספר יתרונות משמעותיים נוספים:

  • יעילות Situator בניהול אירועים מאפשרת לחברה להפעיל במסגרת מיקור חוץ קו חם לשם תגובה מהירה בעת אירועים קריטיים. דבר זה אף סייע לחברה לייעל את זרימת המידע להנהלה הבכירה במצבים קריטיים ולטפל באירועים באופן מהיר יותר.
  • בזכות שימוש ביכולות הניטור מרחוק ובתהליכי העבודה הממוחשבים של Situator, החברה צמצמה את זמן המעבר הממוצע של כלי רכב דרך שער גישה- מחמש דקות לשלוש דקות.
  • תהליכי העבודה הממוחשבים של Situator ויכולתו לנהל יומנים מפורטים ומדויקים עבור רכבי הובלה ומבקרים, מאפשרים לחברה לעמוד ביתר קלות בדרישות התקנים למניעת טרור במתקנים כימיים (CFATS) הקשורות למסמכים ולביקורת חשבונאית.
  • מפעילי GSOC משתמשים בתהליכי העבודה של Situator כדי לתמוך במאמצי החברה לזיהוי הונאות (כגון הוצאות אשראי מופרזות וסתירות בנתונים). Situator מספק תיעוד של מעשי הונאה וצעדי המעקב שננקטו שמאפשר לבצע ביקורת נאותה.

“במרבית הארגונים הגדולים האבטחה נתפסת כסעיף הוצאות עם השפעה מינימלית על התוצאות, אך חברה מתקדמת זאת מתנהלת באופן שונה,” אמר מוטי שבתאי, נשיא קוגניפיי. “באמצעות שימוש חדשני בפתרונות האבטחה של קוגניפיי החברה הצליחה לאבטח את האתרים המרוחקים שלה בצורה טובה יותר ובתוך כך גם להגיע לחיסכון משמעותי. בכך הצליחה החברה לעבור ממודל ממוקד-אבטחה למודל המשלב יעילות תפעולית ובעל יכולת לתרום לתוצאות עסקיות טובות יותר.”

אודות קוגניפיי

הפתרונות של קוגניפיי עוזרים לארגונים לתעד, לנתח ולמנף נתונים בהיקפים גדולים (big data) במטרה לחזות סיכוני אבטחה ובטיחות, לנהל אותם ולטפל בהם וכן לשמור על המשכיות עסקית ולייעל את הפעילות. הפתרונות שמציעה קוגניפיי מספקים תובנות חשובות המאפשרות לחברות ולארגונים המייחסים חשיבות לאבטחה לעשות את הצעד הטוב ביותר בזמן הנכון, זאת על-ידי תיאום בין נתונים מובנים ונתונים שאינם מובנים מחיישנים וערוצים רבים וזיהוי דפוסים חריגים ומגמות. פריסת פתרונות אלו מסייעת למגוון רחב של ארגונים ואירועים, בהם בנקים, חברות שירותים ציבוריים, שדות תעופה, נמלי ים, מרכזי ערים, מערכות תחבורה, אטרקציות תיירותיות בולטות, אירועי ספורט וכנסים דיפלומטיים.

www.Qognify.com

מידע ליצירת קשר

הגר לב, 49-1711-637667+, hagar.lev@Qognify.com

לרשימה מלאה של הסימנים המסחריים של Qognify בקרו באתר www.Qognify.com/trademarks. כל הסימנים המסחריים האחרים שבהם נעשה שימוש שייכים לבעליהם.